O nás

Historie

Rozhodli jsme se přivést na trh nový produkt. Produkt, který se bude snadno používat a půjde lidem naproti. Produkt, který nabídne jednoduchost, eleganci a propojení s uživateli. Námi vyvíjený editor Evie je kombinací webového editoru a e-shopového redakčního systému. Každý den systém vylepšujeme a inovujeme. Snažíme se běžným uživatelům usnadnit a zefektivnit tvorbu a práci s e-shopy a weby.

Systém jsme začali vyvíjet na podzim roku 2017 jako webový editor. Postupem času se naše vize měnila a vyvíjela, stejně tak se vyvíjel i systém Evie. Na jaře 2020 jsme představili první oficiální verzi systému Evie. Ta uměla pracovat nejen s weby, ale i e-shopy. Moderní, elegatní a jednoduché řešení pro rychlou a snadnou tvorbu stránek a e-shopů po celou dobu vyvíjel pouze jeden vývojář. Měl vlastní vizi o snadné tvorbě a práci s obsahem. Za pomoci několika přátel tak vznikl nový a unikátní systém.

Hlavním cílem Evie je a bude umožnit uživatelům snadnou a rychlou tvorbu a administraci webů a e-shopů, a jejich následné snadné a rychlé uvedení do provozu. Více možností, rychlejší a efektivnější editace, žádná nutnost znalosti programování, stylování a hostování webových stránek.Finančí prostředky

Tento projekt je spolufinancován Evropsokou unií
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Pořízení technologického vybavení
Zakoupení potřebného vybavení nutného pro vývoj a zavedení zcela nového produktu na trh je spolufinancováno Evropskou unií.

Cílem tohoto projektu je zakoupení technologického vybavení, které je potřebné pro uvedení aplikace na trh. Jedná se především o kvalitní serverové prostředky, počítače, tiskárny a softwarové vybavení. Konečným cílem projektu, respektive dopadem projektu je zkvalitnění prezentace cílové skupiny, zvýšení konkurenceschopnosti, zvýšení povědomí o klientech u jejich zákazníků. V konečném důsledku může dojít ke zvýšení nabídky pracovních míst na trhu práce.