Placené služby

Proč využívat placené služby? Co získám?

Placené služby Evie vám přinášejí mnohé výhody. Využijte Evie.cz naplno s některým z našich programů.

Základní rozdíl mezi programem zdarma a placeným programem je v možnostech domény. Zatím co v programu zdarma můžete použít pouze doménu třetího řádu (doména ve tvaru mojestranky.evie.cz), v libovolném placeném programu můžete použít vlastní doménu druhého řádu (mojestranky.cz).

Žádné skryté poplatky, žádné další sazby

Na vašich investicích záleží. Razíme jednoduchou a přímou ideologii. Žádné skryté poplatky, žádné další platby. Stačí si vybrat jeden z našich uživatelských programů a máte vystaráno. Mezi jednotlivými programy můžete jednoduše přecházet, a zvolit si vždy ten pravý pro vaše potřeby.

Například program Evie je vhodný pro všechny webové stránky. Jediným limitem je kapacita disku (3 GB). Program vám umožňuje využívat všechny funkce a možnosti systému Evie pro webové stránky. Žádné omezení funkcí, provozu, nebo rychlosti webu. Vše je snadné a efektivní.Zobrazit porovnání uživatelských programů

Žádné pokuty

V případě, že nestihnete již aktivní program uhradit v čas, nebudete pokutování a nic vám nebude účtováno. Pouze budou omezeny administrátorské funkce daného programu. Vaše stránky a e-shopy budou fungovat dále. Snažíme se vám vždy vyjít vstříc.

Upgrade a downgrade účtu

Program vyšší úrovně vstoupí v platnost okamžitě po jeho uhrazení. Nemusíte vyčkávat dlouhé hodiny než dojde ke změně. V případě přechodu na nižší uživatelský program počkáme na vypršení platnosti probíhajícího programu. Poté se vám aktivuje program nižší úrovně. V takovém případě se pouze zneaktivní funkce daného programu, veškerá data budou zachována. Takže se nemusíte bát, že při opětovném přechodu na e-shop jej budete muset budovat znovu.

Vybudujte úspěšný web, nebo e-shop s Evie.
Snadno a rychle. Začněte registrací.