O nás

Evie.cz

Vývoj Evie.cz byl započat na podzim roku 2017 a jedná se o český e-shopový systém. První verze systému byla dostupná v průběhu roku 2018. Původně se jednalo o editor webových stránek, který jsme průběžně rozšířili o e-shopové funkce. Postupem času jsme Evie přemenili na moderní e-shopové řešení, které cílí na snadné vytvoření, provoz a správu e-shopu. Během vývoje systému jsme realizovali množství různých projektů. Pečlivě jsme naslouchali všem klientům a jejich přání a požadavky do Evie zapracovali. Systém jsme ušili na míru našim prvním klientům tak, aby se s ním snadno a efektivně pracovalo. I nadále nasloucháme našim klientům a společně se snažíme Evie zdokonalovat. Našim cílem je vytvořit moderní, rychlé a snadno udržitelné e-shopy. V současné době je Evie.cz dostupné na českém i slovesnkém trhu a disponuje širokou paletou funkcí, které neustále rozšiřujeme.

Tento projekt je spolufinancován Evropsokou unií
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost


Pořízení technologického vybavení
Zakoupení potřebného vybavení nutného pro vývoj a zavedení zcela nového produktu na trh je spolufinancováno Evropskou unií.

Cílem tohoto projektu je zakoupení technologického vybavení, které je potřebné pro uvedení aplikace na trh. Jedná se především o kvalitní serverové prostředky, počítače, tiskárny a softwarové vybavení. Konečným cílem projektu, respektive dopadem projektu je zkvalitnění prezentace cílové skupiny, zvýšení konkurenceschopnosti, zvýšení povědomí o klientech u jejich zákazníků. V konečném důsledku může dojít ke zvýšení nabídky pracovních míst na trhu práce.

EU

Logo v bílé barvě

2018 - 2023 © WEBCLEVER s.r.o. Všechna práva vyhrazena