Prozkoumejte výhody e-shopu Evie

Zjistěte více o výhodách e-shopu Evie a jeho snadné správě. Níže naleznete přehled nejdůležitějších důvodů, proč zvolit právě Evie.

Rychlé spuštění e-shopu

Rychlé spuštění e-shopu

E-shop uvedete do provozu během krátké doby. Zvolte si vzhled, založte e-shop, nahrejte produkty, proveďte základní nastavení a můžete prodávat.

Výdaje pod kontrolou

Výdaje pod kontrolou

Žádné skryté poplatky. S námi máte své finance pod kontrolou. Platíte za zvolený tarif, případná rošíření e-shopu, nebo dodatkové služby.

Tarif pro každého

Tarif pro každého

Na našich klientech záleží. V každém z tarifů naleznete množství užitečných funkcí šitých na míru velikosti Vašeho e-shopu.

Vysoká rychlost

Vysoká rychlost

Kvalitní serverové zázemí a pokročilý systém zaručují vysokou provozní rychlost Vašeho e-shopu. Návštěvník e-shopu se tak vyhne zdlouhavým načítacím časům. Prohlížení e-shopu je rychlejší a plynulejší.

Zabezpečení e-shopu

Zabezpečení e-shopu

Všechny e-shopy jsou provozovány na zabezpečených serverech, které jsou v provozu dvacet čtyři hodin denně.

Moderní design

Moderní design

Šablony Evie vynikají moderním designem, jednoduchostí a elegancí, která zaujme návštěvníky Vašeho e-shopu. Každá šablona je responzivní. Přizpůsobena počítači, notebooku, tabletu i mobilnímu telefonu.

Snadná správa

Snadná správa

E-shop upravíte snadno a rychle v administračním rozhraní Evie. Využijte efektivní nástroje, jako je hromadná úprava produktů, hromadné dokončení objednávek, správa přepravců, parametrické filtry, datové XML feedy a mnohem více.

Export a import produktů

Export a import produktů

Umožňujeme export a import produktů ve formátu XML. Snadno tak do svého e-shopu nahrajete sortiment dodavatele, nebo vytvoříte výstupní XML feedy například pro Heureku a Google.

Fakturace

Fakturace

S námi vyřešíte nejen správu a provoz Vašeho e-shopu. Vystavujte faktury, zálohové faktury, výdejky i dobropisy přímo v systému. Snadno, přehledně a pohodlně. Vystavené dokumenty si můžete stáhnout, vytisknout, nebo exportovat pro účetní systém.

Pravidelná aktualizace

Pravidelné aktualizace

Evie pravidelně aktualizujeme. Máte tak jistotu, že budete mít vždy ty nejnovější pro efektivní správu.

Prodejům naproti

Prodejům naproti

Pomůžeme Vám zviditelnit sortiment v nákupních portálech jako jsou Heureka.cz, Google nákupy, nebo Zboží.cz.

Platební brána

Platební brána

Ke svému e-shopu můžete snadno připojit platební bránu GoPay. Bez programování a složité implementace. Stačí si zažádat o platební bránu u společnosti GoPay a vyplnit testovací, nebo provozní údaje platební brány v systému Evie.

Režim pro neplátce DPH

Režim pro neplátce DPH

Jednou operací snadno a rychle upravíte větší množství produktů.

Hromadné úpravy

Hromadné úpravy

E-shop velmi rychle a bez úpravy cen sortimentu přepnete do režimu "neplátce DPH". DPH se nebude zobrazovat ve fakturách, ani ve Vašem e-shopu. Stejně rychle můžete tuto úpravu vrátit zpět.

Navrženo pro CZ i SK

Navrženo pro CZ i SK

Svůj e-shop snadno nastavíte pro Česko, nebo Slovensko. Jazyk i měnu e-shopu změníte během okamžiku. Administrační rohraní Evie je dostupné v češtině i slovenštině.

Blog

Blog

Vytvořte ve svém e-shopu blog a pište zajímavé a poutavé články o Vašem sortimentu. Rozšiřtě informace a podvědomí. Pomocí blogu můžete návštěvníky e-shopu obohatit o důležité informace.

Videa a fotografie

Videa a fotografie

Každému produktu můžete přiřadit neomezený počet fotografií. Pokud Vám pouhé fotografie nestačí, můžete vložit i produktová videa.

Dopravci

Dopravci

Systém Evie umí pracovat s různými přepravci a umožňuje jejich pokročilou konfiguraci. Například nastavení přeprav podle váhových kategorií, a to u jednotlivých přepravců. Dále nastavení dopravy zdarma, nebo propojení přepravce s API, které Vám usnadní objednání dopravy.

Otevírací doba

Otevírací doba

Plánujete dovolenou, nebo invetury? Svůj e-shop můžete dočasně pozastavit pomocí nastavení otevírací doby. Nastavení je snadné a rychlé. Prodávejte jen tehdy, kdy se Vám to hodí.

Slevové kódy

Slevové kódy

Vytvářejte slevové kódy na objednávky. Tyto kódy můžete využít například při různých promo akcích.

Propojení produktů

Propojení produktů

Nastavte produktové varianty, přiřaďte produkty doporučené k dokoupení, spravujte doplňky jednitlivých produktů. Přinášíme Vám spoustu způsobů nastavení a propojení produktů.

Správci e-shopu

Správci e-shopu

Vytvářejte administrátory e-shopu s různými rolemi. Správci budou mít přístup vždy pouze k potřebným funkcím.

Více - registrace

A mnohem více ...

Zaregistrujte se a vyzkoušejte si zdarma svůj vlastní e-shop.

Výhody

Komplexní řešení pro Váš e-shop

Evie je moderní e-shopový redakční systém, který Vám usnadňuje tvorbu a správu e-shopu. S Evie jste schopni vytvořit si vlastní e-shop během několika kliknutí. Vytvořený e-shop je řešen formou pronájmu e-shopového řešení Evie.cz. Připojení vlastní domény je snadné a rychlé, stejně jako správa celého e-shopu.

Systém Vám nabízí několik grafických šablon v různých barevných variantách. Můžete tak vybírat z různých designů a zvolit si ten pravý vzhled pro Vaše účely. Grafické šablony disponují množstvím moderních prvků a vlastností. Návštěvníka e-shopu zaujmou například animace a detaily, které šablonu obohacují. Při správě e-shopu můžete použít například textace, nadpisy, nebo bannery a sdělit tak návštěvníkovi ještě více o Vašem sortimentu už při první návštěvě e-shopu. Můžete také upravit domovskou stránku, kde lze použít zobrazení doporučených kategorií, bannerů, nejprodávanějších nebo doporučených produktů, zobrazení newsletteru nebo dalšího interaktivního obsahu. Šablony dodržují pravidla responzivního designu, přizpůsobí se tedy každému displeji nebo obrazovce, a vždy vypadají skvěle.

Nastavení stránkování, definice vlastních produktových filtrů, tvorba produktových variant, podpora platební brány. Nejen tyto funkce usnadní návštěvníkovi orientaci a nákup v e-shopu. Evie cílí na vysokou úroveň rychlosti a pohodlí při procházení e-shopu i nákupu. Celkový dojem z pohledu návštěvníka e-shopu by měl být velmi pozitivní. Pro lepší SEO (dosažení lepších pozic například při vyhledávání na Google a Seznamu) můžete využít systémové nástroje pro správu SEO parametrů u kategorií a produktů. Můžete tedy usnadnit, nebo vylepšit nalezení Vámi nabízeného sortimentu na internetu.

Přejít na domovskou stránku
Logo v bílé barvě

2018 - 2023 © WEBCLEVER s.r.o. Všechna práva vyhrazena